Zula E-Sporcu Nasıl Olunur

Zula E-Sporcu Nasıl Olunur

Zula E-Sporcu Nasıl Olunur

Zula, MADBYTE Games tarafından geliştirilen Türk yapımı online silah ve savaş oyunudur. MMOFPS türünde olan bu oyun gerek grafik kalitesinin güzel olması gerekse oyun içi çeşitliliğin fazla olması sebebiyle Türk halkı tarafından benimsenmiş ve Zula çok yüksek bir kitleye sahip olmuştur.

E-Sporcu Nedir ?

Öncelikle E-Spor kavramı “Elektronik Spor” anlamına gelmektedir. Bu oyunları profesyonel bir şekilde belirli zamanlarda düzenlenen uluslararası e-spor etkinlikleri aracılığıyla diğer insanlarla oyun oynayan ve bir amaç yolunda mücadele veren kişilere denir.

E-Sporcular Ne Kadar Para Kazanıyor ?

E-Sporcular’ın kazançları tamamen becerileri, bağlı bulundukları yerin imkanları ve ödüllere göre değişmektedir. Bazı E-Sporcular ise maaş usulü çalışmaktadır.

Zula E-Sporcu Nası Olunur
Zula E-Sporcu Nasıl Olunur

Zulada E-Spor Lisansı nasıl alınır ?

Zula içerisinde en az 10 level olmalısınız, 15 ve üstü yaşta olmalısınız ve küfür gibi sebeplerden ağır sabıkalı bir geçmişe sahip olmamak.

Eğer şartlara uygun iseniz Buraya tıklayarak Zula E-Spor Lisansı için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru sırasında sırasında kullanacağınız fotoğraf size ait ve sade olmalıdır.

Peki Zula E-Sporcu Nası Olunur ?

Zula üzerisinde bir klan oluşturup, ya da bir klan üyesi olarak o klan içinde kadroya girerek turnuvalara katılmalısınız. Belki gireceğiniz 5 turnuvada başarısız olabilirsiniz fakat 6. turnuvada belki de başarılı olacaksınız. Pes etmeden hayallerinizi düşünerek iyi oynamaya çalışmalısınız. İnternet üzerinden Zula için her haritanın taktik ve bomba videolarını izlemeli, takımınızla beraber beraber maçlara girip uygulamalı ve bolca antreman yapmalısınız. Kendinizi geliştirmek için her zaman en iyi ve sizden daha güçlü klanlarla maçlara girmelisiniz. Kendinizi geliştirdikten ve iyi dereceler elde ettikten sonra kendinize sponsor aramalısınız. Sponsor bulduktan sonra belki daha iyi ekipmanlar ve daha iyi hesaplarla oynayabilir ya da e-sporcu olarak transfer edilebilirsiniz. Bu konuda şans etkeni olsa da sizin kendinizi zula üzerinde geliştirmeniz de çok önemli.

Zula E-Sporcu Nası Olunur
Zula E-Sporcu Nasıl Olunur

Aim kasamıyorum nasıl daha iyi nişan alabilir ve kafaya vurabilirim ?

FPS oyunlarında aim kasabilmeniz için eğitim ve antreman siteleri bulunmaktadır. Bu sitelere günde 30 ile 60 dakika zaman ayırmanız halinde eğer biraz da bilgili ve yetenekli iseniz ortalama 1 ay içerisinde profesyonel e-sporcu gibi oynayabilirsiniz.

 

3D Aim Trainer

Aim Trainer

Aiming

 

Bu yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

Bizim klanımız olan DarkTower  klanına alım mevcuttur. Detaylı bilgi için discord mertbey#1551 ekleyebilirsiniz.

Diğer yazılarımızı okumak için lütfen buraya tıklayınız.

Hakkımızda Mert Beytorun

1999 yılında istanbulda doğdum. Lise hayatımı Terazidere Prof. İbrahim ve Fetii Pirlepeli Anadolu Mesleki ve Teknik Lisesi'nde Bilişim Teknolojileri okurken okul 3.sü olarak tamamladım. Ardından İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünü de bitirdim. Şimdi ise blog yazıları yazıp sizlere kaliteli içerik sunmak istiyorum.

Ayrıca Kontrol Et  

Gta 5 Ücretsiz Oldu

Gta 5 Ücretsiz Oldu

Gta 5 Ücretsiz Oldu Gta 5 Ücretsiz Oldu !!!   14.05.2020 tarihinde Epic Games GTA …

5 Yorumlar

  1. cok iyi bende e sporcu oluucam hemen oldum
    ve vons a kafa tutacam

  2. kesinlikle nçok işe yarıyor espora kayıt oldum mert bilir sayesinde tşk

  3. Mükemmel gerçekten herkese şiddetle tavsiye ederim 🙂

  4. bence çok iyi herkezin işine yarayacak 1 şey herkezi klana bekleriz

  5. Mert abi ben e sporcu oldum vonsun takımındayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir