Ücretsiz Bitcoin Kazandıran Siteler

Ücretsiz Bitcoin Kazandıran Siteler diye internette arattığınızda aslı astarı olmayan bir sürü yazı ile karşılaşmış olabilirsiniz. Bu yazı öyle bir yazı değildir hepsi ortalama 5-10 yıllık ve dünya çapında ortalama her birinin 3-5 milyon üyeye sahip olduğu kaliteli ve köklü sitelerdir. Peki ya nasıl ücretsiz olarak bitcoin kazanabiliriz ?

Ücretsiz Bitcoin Kazandıran Siteler
Ücretsiz Bitcoin Kazandıran Siteler

 

1 – Cryptotab

Buraya tıklayarak açılan sitede indir kısmına basıp tarayıcımızı indiriyoruz. Bu tarayıcı google chrome programının alt yapısını kullanarak hazırlanmış hızlı ve kaliteli bir web tarayıcıdır. indirikten sonra kurulumu sağlıyoruz ve açıyoruz. Bu web tarayıcısı açık kaldığı süre içerisinde size bitcoin kazandıracaktır. Tarayıcıyı açtıktan sonra yeni bir sayfa açılacaktır eğer açılmaz ise en üst sağ kısımda C harfi veya yıldırım işareti olacaktır. ona tıklayarak mining kısmını off’dan %50 ya da maximum’a getiriniz. Evet artık bitcoin kasmaya başladınız tüm gün video izlerken ya da sosyal medyada gezerken sadece bu tarayıcıyı kullanmanız yeterlidir.

2-  Coinpot ile Para Kazanma Siteleri

Coinpot isminden de belli olduğu gibi coin biriktirip bunları çekmenize yardımcı olacak bir sistemdir. Bitcoin, Satoshi, Litoshi, Dogecoin gibi şeyleri buradan kazanabilirsiniz. Coinpot aslında cüzdan olarak düşünülebilir. Coinpot sayesinde diğer sitelerden para kazanılıyor. Yani diğer sitelere girip ücretsiz bir şekilde hiçbir şey yapmadan Claim butonuna basıyorsunuz ve para direkt coinpot sitesindeki hesabınıza gidiyor.

Aşağıda verilen sitelerin isimlerine tıklayarak açılan siteler sizden coinpot e-posta adresinizi isteyecektir. Coinpot’ da kullandığınız e-postayı girip oradaki butona basmanız yeterlidir. Butona bastıktan sonra yeni bir sekme açılıp aynı sayfayı açacaktır ve ilk sayfa reklama yönlenecektir. Reklamı kapayıp tekrardan e-posta girip butona basarsanız ve robot olmadığınızı doğrulayın güvenlik sorusunu çözerseniz coin yani para direkt hesabınıza geçecektir.

Aşağıdaki sitelerin hemen hemen hepsinden 5 dakikada bir coinpot hesabınıza ücretsiz olarak çekim yapabilirsiniz.

1-) Moondash   < tıkla

2-) Moondoge < tıkla 

3-) Moonlite < tıkla

4-) Moonbit < tıkla

5-) Bitfun < tıkla

6-) Mooncash < tıkla

 

Ücretsiz Bitcoin Kazandıran Siteler
Ücretsiz Bitcoin Kazandıran Siteler

3-) Freebitcoin 

Buraya tıklayarak açılacak bu siteye kayıt olup saatte bir ücretsiz olarak piyango deniyosunuz çıkan puana göre btc kazanıyorsunuz. Zaten bu site 2013’ten beri açık ve dünyanın en popüler sitelerindendir.

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim, aklınıza herhangi bir soru takılırsa facebook adresim için tıkla

Diğer para kazanma yazımı okumak için buraya tıklayınız.

4-) Telegram ile Para Kazanma

Telegramda açıp sohbet edip veya site gezerek bolca bitcoin kazanabileceğiniz bu siteleri sakın ama sakın denemeden geçmeyin.

Ücretsiz Telegram Bitcoin Kasma Botları

👉 Ücretsiz Bitcoin Botu için tıkla
👉 Ücretsiz Bitcoin Botu için tıkla
👉 Ücretsiz Bitcoin Botu için tıkla
👉 Ücretsiz Bitcoin Botu için tıkla

Hakkımızda Mert Beytorun

1999 yılında istanbulda doğdum. Lise hayatımı Terazidere Prof. İbrahim ve Fetii Pirlepeli Anadolu Mesleki ve Teknik Lisesi'nde Bilişim Teknolojileri okurken okul 3.sü olarak tamamladım. Ardından İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünü de bitirdim. Şimdi ise blog yazıları yazıp sizlere kaliteli içerik sunmak istiyorum.

Ayrıca Kontrol Et  

Zula E-Sporcu Nası Olunur

Zula E-Sporcu Nasıl Olunur

Zula E-Sporcu Nasıl Olunur Zula E-Sporcu Nasıl Olunur Zula, MADBYTE Games tarafından geliştirilen Türk yapımı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir