Telegram ile Para Kazanmak

Telegram ile Para Kazanmak

Telegram ile Para Kazanmak Ödeme Kanıtlı adlı yazıma hoşgeldiniz. Bu yazıda son zamanda popülerliğini arttıran Telegram isimli yazışma uygulaması üzerinden nasıl para kazanabileceğinizi detaylarıyla anlatacağım. Son zamanlarda whatsappta yaşanan sıkıntılardan, erişim problemlerimden ve yavaşlıklardan dolayı çok fazla kişi telegram’a geçmeye başladı.

Telegram ile Para Kazanmak Ödeme Kanıtlı
Telegram ile Para Kazanmak Ödeme Kanıtlı

 

Telegram Para Kazandıran Botlar

Telegram üzerinde çok fazla bot bulunmaktadır. Bu botlar’ın yönlendireceği kanallara katılarak o kanallarda belirtilen süre durularak veya sitelere gezip oralarda 10-15 saniye bekleyerek bitcoin kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu paraları aşırı düşük ödeme limitleriyle çekebilirsiniz. Sadece bir bottan günde ortalama 2 defa çekim yapabilirsiniz. Peki ya kazandıran bu botların linkleri nelerdir ?

 

LTC Kazandıran Telegram Botu için TIKLA

DogeCoin Kazandıran Telegram Botu için TIKLA

Bitcoin Cash Kazandıran Telegram Botu için TIKLA

Zcash Kazandıran Telegram Botu için TIKLA

Telegram ile Para Kazanmak
Telegram ile Para Kazanmak

Telegram Kanal Açarak Para Kazanma

Telegram kanalları şu an bana göre çok insana ulaşmak için en iyi yerdir. Yani telegram kanalınıza insanlar ücretsiz olarak abone olur ve siz her gönderi attığınızda görürler. Örneğin teknoloji haberleri paylaşan bir kanal açtınız ve ilgi çekici ve insanların ihtiyaç duyduğu içerikler paylaşıyorsunuz. “Şu ücretsiz nasıl yapılır” gibi ilgi çeken şeyleri link kısaltarak paylaşıyorsunuz. Yani insanların işine yarayacak bir link’i  aşağıdaki sitelerden kısaltıp paylaşıyorsunuz ve giren her kişiden para kazanıyorsunuz. Ayrıca kanalınızın üye sayısı arttıkça insanlar sizlere reklam vermek isteyecektir. Aynı zamanda diğer kanal veya sayfaların reklamlarını alarak para kazanabilirsiniz.  Daha çok kazanç için ulaşmasını istediğiniz analinki 1.sitede kısaltın size verilecek linki 2.siteye oradan aldığınız linki 3.siteye şeklinde birbirine bağlayın ve 3-4 kat fazla kazanç sağlayın.

LİNK KISALTARAK PARA KAZANMA SİTELERİ

  1. SİTE İÇİN TIKLA
  2. SİTE İÇİN TIKLA
  3. SİTE İÇİN TIKLA
  4. SİTE İÇİN TIKLA İnternetten Para Kazandıran Siteler 2020

 

İnternetten ücretsiz ve yatırımsız para kazandıran siteleri ödeme kanıtlarıyla ve taktikleriyle paylaştığımız telegram grubumuza gelmek için tıkla ve sen de tüm ödeme kanıtlı yöntemleri öğren.

Bu yazım burada bitmiştir. Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.  Diğer para kazandırma konularım için  tıkla

 

Hakkımızda Mert Beytorun

1999 yılında istanbulda doğdum. Lise hayatımı Terazidere Prof. İbrahim ve Fetii Pirlepeli Anadolu Mesleki ve Teknik Lisesi'nde Bilişim Teknolojileri okurken okul 3.sü olarak tamamladım. Ardından İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünü de bitirdim. Şimdi ise blog yazıları yazıp sizlere kaliteli içerik sunmak istiyorum.

Ayrıca Kontrol Et  

Zula E-Sporcu Nası Olunur

Zula E-Sporcu Nasıl Olunur

Zula E-Sporcu Nasıl Olunur Zula E-Sporcu Nasıl Olunur Zula, MADBYTE Games tarafından geliştirilen Türk yapımı …

One comment

  1. telegram güzel bir uygulama özellikle çok çeşitli apk dosyaları var tr link te güzel kazandıran ve düzenli ödeme yapan bir site teşekkürler paylaşım için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir