Gta 5 Ücretsiz Oldu

Gta 5 Ücretsiz Oldu

Gta 5 Ücretsiz Oldu !!!

 

14.05.2020 tarihinde Epic Games GTA V adlı oyunun ücretsiz olarak alınabileceğini duyurdu ve ardından yaşanan yoğunluk sebebiyle site bir çok hata vererek çöktü. 2013 yılında yayınlanan ve dünyanın en iyi grafiklerine sahip ve en çok oynanan oyunlarından biri olan GTA V oyunu 21 mayısa kadar ücretsiz olarak yayınlanacak. Peki ya daha sonrasında ne olacak ?

Gta 5 Ücretsiz Oldu
Gta 5 Ücretsiz Oldu

 

Epic Games üzerinde hesap açıp 21 Mayıs’a kadar ücretsiz GTA V’i hesabına ekleyenler sonsuza kadar GTA 5 oyununu ücretsiz bir şekilde oynayabilecekler. Aradan 7 yıla yakın bir süre geçmesine rağmen kalitesini ve oyuncu kitlesini kaybetmeyen GTA V adlı bu oyunu buraya tıklayarak hesap oluşturabilir ya da mevcut olan hesabınıza giriş yapıp GTA V’i ücretsiz olarak alabilirsiniz.

 

GTA V Nedir ?

Grand Theft Auto adı verilen oyun serisinin mevcut son serisi olan GTA V  çoklu platform üzerinde oynanabilen bir video oyunudur. Satış rekorları kıran ve çoğunluğun beğendiği dünyaca ünlü Grand Theft Auto V artık kısa süreliğine ücretsiz olarak alınabilecek ve sonsuza kadar ücretsiz olarak oynanabilecek. Fakat 21 mayıs tarihi son gün.

 

Epic Games Nedir ?

Epic Games dünyaca ünlü ve kuzey carolina merkezli video oyunu yapımı ve geliştirme şirketidir.

 

Daha önceden fiyatı ne kadardı ?

Gta V adlı oyunun ücretsiz olmadan önceki fiyatı 169 TL idi. Ama şu an kısa süreliğine tamamen ücretsiz oldu. Sen de hemen epic games hesabı aç ve hesabına ücretsiz olarak GTA V premium edition ekle. Ardından indirim sonsuza kadar oyna.

Gta 5 Ücretsiz Oldu
Gta 5 Ücretsiz Oldu

Premium Edition Nedir ?

GTA V Premium Edition ücretsiz oldu. Peki ya Premium Edition ne anlama geliyordu ?

Premium Edition özel DLC paketleri ve özel bölümlerin oynanabileceği ve fiyatı daha fazla olan bir paket türüdür. 169 TL olan GTA V Premium Edition artık kısa süreliğine ücretsiz alıma açıktır.

 

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Aklınıza takılan bir soru varsa çekinmeden yorum atabilirsiniz hiç merak etmeyin mert bilir.

Diğer yazılarımı okumak için lütfen buraya tıklayınız.

Epic Games üzerinden ücretsiz olarak GTA V indirmek için de buraya tıklayınız.

Hakkımızda Mert Beytorun

1999 yılında istanbulda doğdum. Lise hayatımı Terazidere Prof. İbrahim ve Fetii Pirlepeli Anadolu Mesleki ve Teknik Lisesi'nde Bilişim Teknolojileri okurken okul 3.sü olarak tamamladım. Ardından İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünü de bitirdim. Şimdi ise blog yazıları yazıp sizlere kaliteli içerik sunmak istiyorum.

Ayrıca Kontrol Et  

Zula E-Sporcu Nası Olunur

Zula E-Sporcu Nasıl Olunur

Zula E-Sporcu Nasıl Olunur Zula E-Sporcu Nasıl Olunur Zula, MADBYTE Games tarafından geliştirilen Türk yapımı …

One comment

  1. not:abi birde oyunu indirdiğinde 1.000.000 oyun içi para geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir